Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

30. 11. 2010

Chaty Panský mlýn se nacházejí v obci Hodkov u Panského rybníka (100 m) 
 

p1010005.jpg
Rekreační středisko Chaty panský mlýn je vhodné pro rodiny s dětmi , kolektivy a pro každého  kdo hledá o dovolené pohodu a klid. Naleznete tu zázemí pro klidnou a spokojenou dovolenou .
Chatky jsou prostorné (6 x 5 m ),mají plně vybavenou kuchyňku (nádobí, příbory, talíře), sociální zařízení je společné. Chatu tvoří předsíň kuchyň a ložnice. Parkování pro ubytované je možné vedle chaty zdarma. Středisko je oploceno. Pobyt domácích miláčků je povolen pouze po dohodě s provozovatelem a to pouze malých plemen. V areálu se nachází ohniště,udírna, hřiště, pískoviště,houpačky,prolézačka. V okolí jsou krásné turistické trasy a cyklostezka. Je zde také možnost projížďky na koních či vyhlídkový let letadlem( letiště Zbraslavice 5 km )-nutno objednat.
Dostanete se k nám autem , autobusem (1 km) , vlakem (300 metrů). Je možné odtud podnikat výlety ( i vlakem) po historických ( Kutná Hora , Kačina, Český Šternberk), přírodních ( Stvořidla, Pavlov) i technických zajímavostech zdejšího kraje. Vše zajímavé se dozvíte z informační tabule v areálu.
Nejbližší restaurace 50 metrů ( pivo , limo, něco na zub), nákupní středisko TESCO, Penny- Zruč n. Sáz.( 6 km) otevřeno denně - možno i vlakem .Od sezony 2012 je možno objednat stravování
.

p1010232.jpg            p1010007.jpg